KONGRE DAVETİ


Değerli Meslektaşlarım,

Gelişen ve değişen dünyada sağlık sektörünün ihtiyaçlarına uygun sağlık profesyonellerinin yetiştirilmesinde üniversitelere önemli roller düşmektedir. Bu kapsamda sağlık sektöründeki en son gelişmeleri paylaşarak bu alandaki yetkinliklerimizi gözden geçirmek, kamuoyunu bilgilendirmek ve hem akademik camiada hem de sağlık sektöründe bir farkındalık oluşturmak amacıyla bir araya gelmeyi hedefliyoruz.

27-28 Mayıs 2024 tarihinde ilkini gerçekleştireceğimiz Sağlıkta Dijital Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik temalı 1. Ulusal Sağlık Bilimleri Kongresi’ nde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız. Kongremizde sağlık sektöründeki dijital dönüşümün ele alınmasının yanı sıra sağlıkta sürdürülebilirliğin çevresel, sosyal ve ekonomik boyutları güncel bilgilerle irdelenecektir. Bu alanlardaki gelişmeleri paylaşmak ve hem akademi hem de sektör arasında iş birliği ve sosyal etkileşim oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Kongremiz ulusal nitelikte olup, katılım ücretsiz ve sunum dili Türkçedir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek etkinliğimiz 27-28 Mayıs 2024 tarihlerinde İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı Yerleşkesi’ nde gerçekleştirilecektir.

Kongre kapsamında bilim kurulu tarafından kabul edilen çalışmalar elektronik ortamda yayınlanacaktır. Kongremize sözlü veya poster bildiri ile katılım gösterebilirsiniz.

Sağlık sektörü ile ilgilenen tüm kurul ve kuruluşların, öğrenci ve akademisyenler ile uygulayıcıların katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiye web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla,

Prof. Dr. Ayşe Nefise BAHÇECİK

Kongre Başkanı