İZÜ 2021 Mezuniyet Töreni Duyurusu


Değerli mezunlarımız,

Artık buluşma vakti geldi. 2 Ağustos Pazartesi, Halkalı Merkez Kampüsümüzdeki İZÜ stadyumunda 7. Mezuniyet törenimizi saat 18.00’de büyük coşkuyla kutlayacağız.

Mezuniyet törenimize, 2019-2020 ve 2020-2021 Akademik Yılı mezunlarımız katılabilecektir. Katılımcı sayısı ve Covid-19 tedbirleri kapsamında alınacak güvenlik önlemlerine riayet, mezuniyet törenimizin gerçekleşmesi için kaçınılmazdır. Göstereceğiniz yüksek hassasiyet için şimdiden teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. 

 

Katılım esnasında dikkat etmeniz gereken hususlar;

  • Mezun öğrenci kendisi haricinde, yalnız 2 (iki) misafir ile kampüse girebilecektir.
  • Her mezun öğrencimiz web sitemizde yer alacak “Mezuniyet Töreni Katılım Formu”nu eksiksiz doldurmak zorundadır. Form düzenlenmeyen mezun ve beraberinde getireceği ‘2 misafirin’ program öncesi isim listesinde yer alması için bu formu doldurması zaruridir. Mezuniyet Töreni Katılım Formu, 15 Temmuz saat 09:00’da erişime açılacak, 26 Temmuz saat 09:00’da erişime kapatılacaktır.
  • Törene katılacak her mezun ve misafir için,

    * HES Kodu,

    * Aşı kartı veya tören tarihinden önce son 3 günlük PCR testine sahip olmaları ve bunu sisteme yüklemeleri zorunludur. PCR testi program öncesi elden kontrol edilecektir. Aşı kartını sisteme yükleyen öğrencilerimiz ve misafirleri için PCR testine gerek yoktur. 

  • Programda giyilecek kep ve cübbe satışları, Yemekhane binası girişinde, 26 Temmuz – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Cübbe ve kep fiyatı 150 TL olarak ücretlendirilmiştir. Ödeme nakit veya kredi kartı ile yapılabilecektir.  

2021 MEZUNİYET TÖRENİ KATILIM FORMU