Lead Of Future


İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İnsan Kaynakları Kulübü ve İZÜ Kariyer Merkezi iş birliğinde, 9-10 Mayıs 2022 tarihlerinde, Halkalı kampüsünde etkinlik gerçekleşecektir. Etkinliğin ana düşüncesi “Geleceğine yön ver!” şeklinde olup, kariyerinin henüz başında bile olmayan üniversitemiz öğrencilerine hem kariyer planlamasında farklı bir bakış açısı kazandırmak hem de işe alım süreçleriyle ilgili deneyim kazanmalarını sağlamaktır.

Etkinliğin ilk günü olan 9 Mayıs tarihinde, farklı sektörlerden alanında uzman konuşmacılara yer verilecek olup, bunun yanı sıra etkinlik kapsamında çekiliş ve ikramlar ile yemek stantları bulunacaktır. Etkinliğe üniversitedeki tüm öğrenciler katılabilecektir. Katılmak isteyen öğrencilerin duyurusu yapılacak olan ilgili formları doldurarak göndermesi gerekmektedir. Konuşmalar Türkçe olarak gerçekleştirilecek, konuşmalar ilk olarak ilgili konuşmacının sunumu ile başlayacak ve dinleyiciler ile yapılacak soru-cevap etabından sonra sona erecektir. Her oturuma katılan katılımcılar için, etkinlik sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Etkinliğin ikinci günü olan 10 Mayıs tarihinde, ilgili firmalar seçilen öğrenciler ile mülakat simülasyonları gerçekleştirecektir. Bu simülasyonlara öğrenciler İZÜ Kariyer Merkezinin kariyer portalında (https://izu.hrpeak.com/)  yer alan ilanlardan başvurabilmektedirler.

Etkinliğe dair tüm duyurulardan ve gelişmelerden haberdar olmak için; İZÜ İnsan Kaynakları Kulübü Instagram sayfasını (https://www.instagram.com/izuinsankaynaklarikulubu/) ve İZÜ Kariyer Merkezi Instagram sayfasını (https://www.instagram.com/izukariyer/) takip edebilirsiniz.