İZÜ Ailesi Geleneksel İftarda Buluştu


İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Akademik ve İdari çalışma arkadaşları geleneksel iftar programında bir araya geldi. Her yıl olduğu gibi iftar programında hasret ve coşku vardı.

Geleneksel iftar programı, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar ev sahipliğinde İZÜ Diller Okulu Meydanında gerçekleşti. İftara Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İsmail Küçük, Prof. Dr. İbrahim Güney,  Dekanlarımız, Akademik ve İdari kadrolarımız aileleri ile katıldı.

Diller Okulu Meydanında gerçekleşen iftar programında çocuklar için oyun alanları da kuruldu.

İftar programı Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı.

İftarın ardından konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar, üniversitedeki tüm çalışanlarla birlikte bir aile olduklarını belirterek, "Üniversitemiz için emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Rektörümüz konuşmalarında yaşanan Asrın Felaketi Kahramanmaraş Depremine değinerek “İlk günden itibaren Kurucu Vakfımız İlim Yayma Vakfı, personellerimiz ve öğrencilerimiz hummalı çalışmaları ile ayni ve nakdi yardımlar yaparak deprem bölgelerine desteklerini ve yardımlarını ulaştırdı. Allah kabul etsin” dedi.DSC_3572 KLP_9180 DSC_3593 KLP_9047 DSC_3529