Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar’a “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri


İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörlük görevini geçtiğimiz Mart ayında devralan Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar tebrik ve nezaket ziyaretlerini makamında kabul ediyor. Başta eğitim dünyası olmak üzere siyaset, medya ve STK temsilcileri üniversitemizi ziyaret ederek, Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar ile bir araya geliyor.

İZÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar, görevi düzenlenen devir teslim töreni ile Prof. Dr. Mehmet Bulut’tan devraldı. Devir teslim törenin ardından Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar tebrikleri kabul etmeye başladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Lütfihak Alpkan, Cumhurbaşkanlığı Politikaları Kurulu Başkan Vekili, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Yavuz Atar, 23, 24,25 ve 26. Dönem Manisa Milletvekili Recai Berber, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Küçükçekmece Kaymakamı Turan Bedirhanoğlu, Adli Tıp Kurumu Başkanı Dr. Hızır Aslıyüksek, Küçükçekmece Müftüsü Hasan Hüseyin Palabıyık, İstanbul Ticaret Odası Genel Sekreteri Prof. Dr. Nihat Alayoğlu ve TRT Yönetim Kurlu Üyesi Doç. Dr. Oğuz Göksu İZÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Üniversitemizin ilk Rektörü Prof. Dr. Adem Esen, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Başkan Vekili Nurettin Alan, Genel Sekreteri Prof. Dr. Ömer Çınar ve Genel Müdürü Adem Yavuz, Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar ile makamında bir araya geldi.

Eğitim dünyasının önemli isimleri de Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. TÜBA Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Şeker, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recep Güloğlu ve Prof. Dr. Levent Şahin ile Gen. Sekreteri Metin Küçük, İTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hacı Ali Mantar, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten, İbn Haldun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Atilla Arkan ve Genel Sekreteri Sebahattin Belik, Biruni Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Yüksel, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, FSMVÜ Rektörü Prof. Dr. M. Fatih Andı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahameddin Başar, Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar’ı makamında ziyaret etti.01 02 03 04 05