Eğitim Fakültesi-Uygulama Okul İşbirliği


İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Sınıf Eğitimi Anabilim Dalı Sınıf Öğretmenliği Bölümü, staj uygulama okulu olan Büyük Halkalı İlkokulu yöneticileri ve uygulama öğretmenlerini kampüsünde ağırladı.

Okul Müdürü Orhan İstemihan ve Müdür Yardımcıları Ayşegül Aydın ve Mehtap Tan ile uygulama öğretmenleri, İZÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Güney, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Emrah Görgülü, Sınıf Öğretmenliği Programı Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Hatice Vatansever Bayraktar, Sınıf Öğretmenliği Programı Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Hatice Kadıoğlu Ateş, Doç. Dr. Mustafa Özgenel, Arş. Gör. Ayşe Işık Öner ve Arş. Gör. Çağla Bingül ve Öğretmenlik Uygulaması 2 dersini alan 4. sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

Büyük Halkalı İlkokulu yöneticileri ve uygulama öğretmenleri ile Eğitim Fakültesi Dekan yardımcısı ve bölüm öğretim üyeleri iç bahçede yapılan toplantı sonrasında Eğitim Fakültesi Fuaye alanındaki Doç. Dr. Hatice Vatansever Bayraktar tarafından düzenlenen Sanata Yolculuk 3 Sergisini ziyaret ettiler. Sınıf Öğretmenliği Bölümü 4. Sınıf öğrencilerinin Görsel Sanatlar Eğitimi dersinde yaptığı uygulama çalışmalarını ilgiyle incelediler. Staj grubu öğrencilerini ve dersi veren akademisyeni tebrik ettiler.


WhatsApp Image 2022-06-21 at 14.09.59 04 03 02