Wake Up Fest'18 Ekonomiye Yön Veren Girişimcileri İZÜ ile Buluşturacak


wake up fest

Bu sene ikincisi Hardware Plus Ana Medya sponsorluğunda düzenlenecek olan Wake Up Festival’18,  11 Ekim 2018 Perşembe günü saat 10.00’da İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi – Halkalı Merkez Kampüsünde gerçekleşecek!


Business Society ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi tarafından bu sene 2.'si düzenlenecek olan festivalin teması, "Ekonomiye yön veren girişimcilerle sil baştan". Üniversite öğrencileri Türkiye'nin önde gelen girişimcilerinin ve yöneticilerinin başarı öykülerini, fark yaratan iş stratejilerini ve markalaşma süreçlerini en yetkin isimlerden dinleme fırsatı bulacaklar. Katılımcılar ayrıca farklı sektörlerden start-up ekipleri ile iletişim imkânı bulup, dilerlerse kendilerine staj fırsatı yaratabilecek, paneller boyunca fikirlerini paylaşma ve projelerini gerçekleştirme adına ciddi adımlar atma fırsatı yakalayacaklar.

Katılımın ücretsiz gerçekleşeceği, kariyerinize ve düşüncelerinize katkı sağlamayı amaçlayan  bir etkinlik olan Wake Up Festival’18, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin doğa ve tarih kokan havasında misafirlerine ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyor.

Çeşitli yarışmalar ve çekilişler düzenlenecek olan festivalde birbirinden güzel sürpriz hediyeler sizleri bekliyor!

Program Akışı


untitled