2020-2021 Bahar Yarıyılı Lisansüstü Ders Seçim İşlemleri Hakkında
Click for the Announcement in English

انقر للإعلان باللغة العربية.

Değerli öğrencimiz,

2020-2021 eğitim öğretim yılı bahar yarıyılı ders seçim işlemlerinizi 17-20 Şubat 2021 tarihleri arasında https://derskayit.izu.edu.tr/ adresinden Kampüs Bilgi Sistemi mail adresi ve şifreniz ile yapabilirsiniz.

  • Kampüs Bilgi Sistemi mail adresi ve şifresini bilmeyenler https://kampus.izu.edu.tr/login adresinden “Parolamı Unuttum” bölümünden şifrelerini yenileyebilirler.
  • 2020-2021 eğitim öğretim yılı bahar yarıyılı itibarıyla ders seçim işlemleriniz ders koordinatörleri tarafından onaylanacaktır.
  • Ders seçim işlemleri sırasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda program sorumlunuz ile mail yoluyla irtibat kurabilirsiniz. Mail adresleri için tıklayınız.
  • Ders seçim işlemi sırasında borç hatası alan öğrenciler, https://kampus.izu.edu.tr/odeme adresine girerek borcunu öğrenebilir ve ödeme yapabilirler. Borcunu ödemeyen/geciktiren öğrencilerin ders seçim işlemlerinde yaşanan gecikmelerden öğrenciler sorumludur.
  • Doktora ve tezli yüksek lisans programlarında 4 yarıyıllık öğrenim süresini tamamlayanlar ders seçimi yapamazlar. Tezsiz yüksek lisans programlarında ise, 3 yarıyıllık öğrenim süresini tamamlayanlar ders seçimi yapamazlar.

Derslerin başlayacağı tarih, 22 Şubat 2021’dir. Akademik Takvim için tıklayınız.

Lisansüstü Programlarda kayıtlı öğrencilerimiz için önem arz eden tüm bilgilere Öğrenci Bilgi Kitabı ile ulaşabilirsiniz. Bu kitaba ulaşmak için tıklayınız.