Müze’de İZÜ Var!


Müze’de İZÜ Var!

”Müze’de İZÜ Var!” sloganıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen öğrenci kulüpleri açılış şenliği, 6 Aralık Perşembe günü tarihi müze salonunda gerçekleştirildi. Program İZÜ öğrencileri tarafından büyük ilgi gördü. İZÜ’nün birbirinden renkli 38 kulübünün yer aldığı programda öğrenciler kendi ilgi alanlarına uygun kulüp standlarına uğrayıp, kulüpte aktif rol oynayan ekiplerle hoş sohbetlerde bulundu.
 
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Güney, programda yaptığı açılış konuşmasıyla kulüpçülüğün ne kadar önemli olduğunu ve öğrencilere bu konuda her zaman destek olunacağını vurguladı.

Programda öğrencileri sürpriz hediye çekleriyle ödüllendiren Helyum gazı, Eylem Jokeri, Anla Bakalım, Emojilerle Şarkı Bulma gibi yarışmalar,ve ardından gelen İZÜ Kırmızı Mikrofon'un röportajları ile kulüp başkanlarının kamera arkası görüntüleri sahnedeki heyecanını diri tutmaya devam etti.

Ardından SKS’nin kampüs içerisindeki yerine vurgu yapmak için üniversite öğrencileri arasında düzenlenen “SKS’ye Varamadım” Kısa Film yarışmasının ödülleri de sahiplerini buldu.
Birinciye pikap, ikinciye kulaklık, üçüncüye akıllı bileklik verilerek ödüllendirilen öğrencilerin kısa filmleri tekrar ekrana yansıtıldı.

Son olarak programın öğrenciler tarafından en keyifli ve  can alıcı kısmı İZÜ Müzik Kulübü'nün düzenlediği konser oldu. Çeşitli şarkıların yorumlandığı konser öğrencilere motivasyon sağladı.

Standları başında görev alan kulüplerimize ve programa katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.
ana görsel 1. görsel 3. görsel 2. görsel 11. görsel 3.1 8. görsel 9. görsel 10. görsel 12. görsel