Hafta Biterken (26 Ekim-2 Kasım 2018)


Hafta Biterken

İZÜ’den Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya’ya Ziyaret

Spor Birimi Sorumlumuz İbrahim Akgün, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı makamında ziyaret etti. Ziyaret sonunda Hamza Yerlikaya'ya Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un Çanakkale Şehitlerine yazmış olduğu murakka hediye edildi.

Gençlik Çalıştayı Düzenlendi

Üniversitemiz, Beylikdüzü Sosyal Bilimler Lisesi Gençlik Çalıştayı’na ev sahipliği yaptı. İstanbul’un önemli liselerinden öğrencilerin katıldığı çalıştayda gençler 2 gün boyunca seminerlere katılıp, fikir atölyelerinde görüşlerini paylaştı.

İZÜ’lü Olmak Ekibi Aydın’da Aday Öğrenciler ile Buluştu

Türkiye’nin birçok ilinde üniversite tanıtım fuarlarına katılan İZÜ’lü Olmak ekibi bu hafta Aydın’da aday öğrenciler ile buluştu.

Basketbol Takımı Seçmeleri Tamamlandı

Geçtiğimiz sezon büyük bir başarı elde ederek Üniversitelerarası Basketbol 1. Ligi’ne yükselen İZÜ Basketbol Takımı’nın yeni dönem oyuncu seçmeleri tamamlandı.

Uluslararası İslami Psikoloji Konferansı Gerçekleştirildi

Türkiye’de ilk kez ve en kapsamlı şekilde düzenlenen Uluslararası İslami Psikoloji Konferansı dünyaca ünlü akademisyen ve psikoloğu kampüsümüzde bir araya getirdi.

İK Liderleri ile Serisinin ilk Konuğu Bahattin Aydın Oldu

Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen İK Liderleri ile serisinin ilk konuğu Yıldız Holding Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Aydın oldu.