Staj Tecrübesi Paylaşımı Programı - 1


4 Ekim 2018 Perşembe günü “Öğrencilerimizden Staj Tecrübesi Paylaşımı” programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Etkinliğimizde Tümosan, Turkcell, Türk Telekom, Pladis, QNB Finansbank ve Müsiad’da staj yapan 7 öğrencimiz, yaptıkları stajlar hakkında konuştu.

Katılan öğrencilerimizin kariyer planlarına uygun staj bulma, stajdan maksimum verim alma ve staj yaptıkları kurumlarda olumlu izlenimler bırakma üzerine tavsiyeler aldı. Bunun yanı sıra stajlarında yaşadıkları keyifli deneyimleri de paylaşan öğrencilerimiz, katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Katılımcılardan yoğun soruların geldiği etkinlikte öğrencilerimiz, staj sürecinde proaktif olmanın yollarını ve doğru networklerle, doğru ilişkiler kurmanın iş hayatına uzun vadede nasıl destek olacağından bahsetti. Etkinlik sonunda katılımcılara çekilişle “Kişilik Envanteri Testleri” hediye edildi. Alınan geri dönütlerde katılımcılar, staj konusunda sorularını rahatça sorabildikleri ve cevabı yine öğrencilerden alabildikleri için memnun olduklarını söylediler.
DSC_2682 DSC_2657 DSC_2636 DSC_2647