Kolej Yöneticileri Kampüsümüzde


İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bulut, İstanbul’da eğitim alanında önde gelen kolej müdürleri ve yöneticileri ile kampüsümüzde düzenlenen kahvaltı toplantısı ile bir araya geldi. Eğitim alanında yapılabilecek işbirliklerinin görüşüldüğü toplantıda Prof. Dr. Mehmet Bulut, üniversitemizin ön plana çıkan yönlerini anlattı.

İstanbul’da eğitim faaliyetlerini yürüten, Bahçelievler İhlas Koleji, Ümraniye İrfan Koleji, Esenler Devran Koleji, Başakşehir Çınar Koleji, Başakşehir Ensar Koleji, Gaziosmanpaşa Mavigün Koleji, Maltepe Tekden Koleji, Maltepe Gökyüzü Koleji ve Ümraniye Bilgiçağ Koleji müdürleri ile yöneticileri, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı Kampüsünde düzenlenen kahvaltıda buluştu. Toplantıda konuşan Prof. Dr. Mehmet Bulut, üniversitede öğrenim gören öğrenciler için yabancı dilin önemine vurgu yaparak, “İngilizce, Arapça ve Osmanlıca bizim için çok önemli. Bu 3 dili bilen insan büyük Türkiye için bir şeyler söyleyebilir”dedi. Üniversitemizi diğer üniversitelerden ayıran farklılıklara değinen Prof. Dr. Mehmet Bulut, üniversitenin hedefleri ve çalışmaları hakkında bilgiler vererek, işbirliklerine hazır olduklarını söyledi. Kahvaltının ardından Prof. Dr. Mehmet Bulut, lise müdür ve yöneticilerine kampüsümüzde yürütülen çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 

Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ramazan Evren, misafirlerle bir araya gelerek, çalışmalarında başarılar diledi.