Milli Teknoloji ve Girişimcilik Zirvesi


  • Tarihler: 27 – 30 May, 2021

İnovasyon Kulübü olarak "Farklı Bak, Farkı Gör, Fark Yarat" mottomuz ile Dönemi Bomba Gibi Kapatıyoruz!

Vizyonumuz ve misyonumuzda gâye bellediğimiz milli teknolojiyi duyurmak için geliyoruz!

Etkinliğin ilk iki günü olan 27-28 Mayıs tarihlerinde ülkemizin milli teknoloji hamlesini temsil eden konuşmacılarla, derece sahibi teknoloji takımlarının başarı hikayeleriyle ve keyifli atölye çalışmalarıyla geçirirken; son iki günü olan 29-30 Mayıs tarihlerinde ise başvurulardan seçilecek arkadaşlarımızla "Sürdürülebilir Şehirler" konulu girişimcilik kampımızı gerçekleştireceğiz. Kamp boyunca katılımcılarımız takımlar halinde belirtilen konu üzerinde iş fikirleri geliştirecek, kanvas ile iş planı hazırlayacak ve sonunda da jüri üyelerimize iş fikri sunumlarını gerçekleştirecekler. Bu süreçte gerekli destek mentorlarımız tarafından katılımcılarımıza sağlanacak olup gerekli eğitimler de kamp akışımız içerisinde verilecektir. Gün sonunda dereceye giren takımlarımız ise bizlerden BTM Kamp üyeliği kazanacaklar.

İki ayrı konsept içeren dört günlük programımızın ilk iki günü ve son iki günü için ayrı sertifikalar verilecek olup dönemimizi güzel bir konser ile kapatacağız.

Üstelik kulübümüzde bir ilki gerçekleştirip, konuşmacılarımız, eğitmenlerimiz ve proje kampında eşlik edecek mentorlarımız, jüri üyelerimiz ve ekip arkadaşlarımızla birlikte yayınlarımızı yerli çevrimiçi platform olan BizBize'de sunacağız!

Milli Teknoloji ve Girişimcilik Zirvesi süresince şanslı katılımcılarımızın yararlanacağı çekilişler, hediyeler veya konserlerle etkinliğimize renk katacağız.

 

Başvuru formu;

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYbR824b2VourOYVuh2D7vrqoHPJCjeEk7rX-qZpR1W3P-rA/viewform

 

Biz Zirvedeyiz, Sen Neredesin?

#MilliTeknolojiveGirişimcilikZirvesi

#BizZirvedeyizSenNeredesin

#MilliTeknolojiHamlesi

 

Sosyal Medya Hesaplarımız;

WhatsApp Grubumuz: https://chat.whatsapp.com/ElUPyvOzOET6AZ3gz9iATH

Instagram: https://www.instagram.com/izuinovasyon/

Twitter: https://twitter.com/izuinovasyon

YouTube: https://www.youtube.com/c/İZÜİnovasyonKulübü

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/izuinovasyon

Web Sitemiz: https://izuinovasyon.org/