12. Uluslararası İslam Ekonomisi ve Finansı Konferansı

14-20 Haziran tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek konferans programı aşağıdaki linkte yer almaktadır: https://www.izu.edu.tr/etkinlik-detay/2020/06/14/default-calendar/12th-international-conference-on-i-slamic-economics-finance

  1. Online oturumlar için Zoom uygulaması kullanılacaktır.
  2. Zoom’u aşağıdaki linki kullanarak, gerekiyorsa IT departmanınızdan yardım almak suretiyle, bilgisayarına yüklemelisiniz. (Only Zoom version 5 and higher (which supports encryption) is going to be supported)

    https://zoom.us/download

  3. Katılımınızı kablolu internete bağlı bir bilgisayar ile yapmanızı tavsiye ediyoruz.
  4. Toplantı ID ve şifre, oturumunuzdan en az 1 gün önce sorumlu yazarın e-posta hesabına gönderilecektir.
  5. Daha önce sizlere gönderilen ID ve şifre ile kamera açıları, ışık ve ses testlerini yapmak üzere yayından 1-2 saat önce toplantıya katılabilirsiniz. Ayrıca oturumunuzun saatinden en geç 20 dakika önce yerinizi almanızı bekliyoruz.
  6. Deneme yayını Cumartesi günü 14.00-18.00 saatleri arasında Pazar ve Pazartesi günü sunumu/konuşması olanlar için yapılacaktır. Bu deneme yayını için e-postanıza link gönderilecektir.
  7. Zoom bağlantı sorunu yaşadığınızda +90 507 406 9918 numarasına WhatsApp’dan mesaj atarak sunumunuza WhatsApp üzerinden devam etmek istediğinizi bildirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde WhatsApp üzerinden teknik ekip sizi arayacaktır.
  8. Yukarıdaki detaylara dair güncellemeleri aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.
https://www.izu.edu.tr/12thICIEF