Kreş ve Gündüz Bakımevi


Kreş ve gündüz bakımevimiz, çocuklarımızın güvenilir bir aile ortamı içerisinde çocuk eğitim bilimi gereklerine uygun olarak bakımlarını sağlamak, anne ve babaya daha güvenli bir çalışma ortamı hazırlayarak çocukların bakım ve eğitiminin yanında anne ve babanın da işgücü verimini artırmak amacı ile faaliyette bulunmaktadır.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevine, Üniversitemizin bünyesinde çalışan akademik, idari kadro ve boş kontenjan bulunması durumunda yüksek lisans öğrencilerimizin çocukları kabul edilmektedir.

Çocuklarımızın fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden gelişimlerini göz önünde bulundurularak 0-36 ay ve 36-48 aylık Milli Eğitim Bakanlığı programı uygulanmaktadır. Programlarımız yıllık, aylık, haftalık ve günlük olarak hazırlanır.

Milli ve dini bayramlar, anneler günü, babalar günü, doğum günü, özel gün ve haftalar çocuklarımızın da aktif katılımıyla kutlanmaktadır. Bu etkinliklerin yanı sıra sinema günleri, bahçe ve doğa gezileri gibi eğitici-öğretici faaliyetler düzenlenmektedir. 
 
Kreş ve Gündüz Bakımevimizden kareler…
 
  
  
Öğrenirken eğlenmeyi seviyoruz!
 
  
  
Hedeflerimizden biri de toprakla dost çocuk yetiştirmek...
 
  
  
23 Nisan Kutlamamızdan bir kare...
 
  

"Kent İçinde Bir Kampüs Üniversitesi"