Kurumsal Koçluk ve Yönetici Koçluğu Sertifika Programı


Kimler Katılabilir: 1. Seviye Eğitimlerini Tamamlamış ve kurumsal koçluk alanında uzmanlaşmak isteyen kişiler.
 
Katılımcı Sayısı: 10-20 Kişi
 
Eğitim Başlangıç Tarihi:
 
Eğitim Gün ve Saatleri: 
 
Cumartesi - Pazar: 10:00 - 16:30  
 
Eğitim Süresi: 60 Saat
 
Eğitimin Amacı: Bu eğitime; kurumsal koçluğu meslek olarak yapmak isteyen ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen koçluk eğitimi almış olan koçların veya iş sahibi olan, herhangi bir kurumda üst düzey yöneticilik yapıp koçluk eğitimi altyapısına sahip kişilerin katılabileceği bir eğitim programıdır. 
Program sonunda katılımcılar; kurumlara yönelik olarak; kurum içinde var olan sıkıntıların tespit edilmesi ve sıkıntıların giderilmesi, kurumun projelerinin aktif hale getirilmesi, çalışanların kişisel performanslarının artırılması kısacası var olan insan kaynağının etkin kullanılması ve kurumsal hedeflerin gerçekleştirilmesinde beceri ve yetkinlik kazanırlar. Aynı zamanda koçluk sanatı ile kurumsal dünyanın gerçeklerini birleştirerek, etkin birer yönetici koçu olma yolunda sağlam bir adım atmış olurlar. 
 
Eğitimin İçeriği: 
  • Profesyonel koçluğa giriş 
  • Kurumsal Koçluğun Temelleri 
  • İş Ortamında Koçluk 
  • Kurumsal Yapılar ve Özellikleri 
  • Kurumsal Koçlukta "mimcoaching" yaklaşımı 
  • Kurumsal koçluk uygulamaları 
  • Uygulamalar
 
Eğitmenler: 
 
Sınav: Eğitim sonunda yapılacak sınavda 75 puan ve üzerinde alan katılımcılar “Eğitim Sertifikası”; almaya hak kazanacaklardır.
 
Devam Zorunluluğu: Eğitimde %80 devam zorunluluğunun yerine getirilmesi gerekmektedir.
 
Sertifika veya Katılım Belgesi: Program sonunda katılımcılar Mim Akademi ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniersitesi tarafından imzalanan sertifikalarını almaya hak kazanırlar. Ayrıca program içeriğini ve sınav sonucunu gösteren bir transcript alacaklardır.
 
Eğitim Ücreti: 2.500₺
 
Eğitim Yeri: İZÜSEM, Fındıklı Yerleşkesi
 
Kesin kayıt ve ödeme bilgileri için irtibat no:
 
Muhammed Zengin 0 (212) 692 97 92 
 
Oğuz Alp Dedeoğlu 0 (212) 692 97 82
 
 
NOT:
 
* İZÜSEM, programların duyuru ve uygulama aşamalarında gerekli gördüğü her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
* İlgili programın kontenjanı sınırlı olduğundan, İZÜSEM tarafından kesin kayıt hakkı tanınan ve eğitim programı ödemesini gerçekleştiren katılımcılardan; ilgili programın başlama tarihinden 2 hafta öncesine kadar İZÜSEM'e programa katılamayacağına dair yazılı başvuruda bulunanlar hariç katılımcının programa katılıp katılmamasına bakılmaksızın herhangi bir geri ücret ödemesi yapılmayacaktır.
 
 

 

"Kent İçinde Bir Kampüs Üniversitesi"