Koç Yöneticilik Sertifika Programı


Kimler Katılmalı: Yönetici Adayları ve Yöneticiler

Katılımcı Sayısı:  10-20 Kişi

Eğitimin Başlangıç Tarihi:

Eğitim Gün ve Saatleri:

Cumartesi - Pazar: 10:00 - 16:30 

Eğitim Süresi: 60 Saat

Eğitimin Amacı: Yöneticilerin veya yönetici adaylarının, en başta kendisine sonra başkalarına özellikle yönettiği ekibine ve müşterilerine rehberlik edebilmesini hedefleyen bu program ile katılımcıların koçluk tekniklerini öğrenmeleri ve etkin şekilde kullanmaları amaçlanmaktadır. Bu eğitim sonunda yöneticilerin kurumlarının devamlığına ve karlılığına olan katkıları hissedilir şekilde kısa zamanda artar ve ekipleri ile birlikte daha verimli sonuçlar elde ederler. Katılımcılar Koçluk teknikleri ile iyi bir lider olma yolunda ekip arkadaşlarının güçlü yönlerini ortaya çıkarır ve kişinin bu potansiyelinin farkına varmasını sağlar. Tüm bunlara bağlı olarak özetle söylemek gerekirse bu eğitimin en temel amacı; Yöneticilerin yetkinliklerini artırarak, çağımızda, yönetimde yeni bir stil olarak gelişen ve kullanılan, koçluk ve koç yöneticilik konusunda etkin birer uzman olmalarını sağlamaktır.

Eğitim İçeriği: 

  • Koç Yöneticilik Programına Giriş
  • Çözüm Odaklı Mim Koçluk Sistemi (MCS)
  • Koçluğun Etik Kuralları Ve Standartları
  • Koçluk Teknikleri Ve Stratejileri
  • Kurumsal Çalışmalarda Koçluk Sisteminin Kullanılması
  • Grup Koçluğu Metotları
  • Yönetimde Koçluk Uygulamaları/Vaka Çalışmaları

Eğitmenler: 

Sınav: Eğitim sonunda yapılacak sınavda 80 puan ve üzerinde alan katılımcılar “Katılım Sertifikası”; almaya hak kazanacaklardır.

Devam Zorunluluğu: Eğitimde %80 devam zorunluluğunun yerine getirilmesi gerekmektedir.

Sertifika veya Katılım Belgesi: Program sonunda katılımcılar Mim Akademi ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi tarafından imzalanan sertifikalarını almaya hak kazanırlar. Ayrıca program içeriğini ve sınav sonucunu gösteren bir transkript alacaklardır.

Eğitim Ücreti: 2.500₺

Eğitim Yeri: İZÜSEM, Fındıklı Yerleşkesi

Kesin kayıt ve ödeme bilgileri için irtibat no:

Muhammed Zengin 0 (212) 692 97 92 

Oğuz Alp Dedeoğlu 0 (212) 692 97 82

 

NOT:
 
* İZÜSEM, programların duyuru ve uygulama aşamalarında gerekli gördüğü her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
* İlgili programın kontenjanı sınırlı olduğundan, İZÜSEM tarafından kesin kayıt hakkı tanınan ve eğitim programı ödemesini gerçekleştiren katılımcılardan; ilgili programın başlama tarihinden 2 hafta öncesine kadar İZÜSEM'e programa katılamayacağına dair yazılı başvuruda bulunanlar hariç katılımcının programa katılıp katılmamasına bakılmaksızın herhangi bir geri ücret ödemesi yapılmayacaktır.
 
 

 

 

   

"Kent İçinde Bir Kampüs Üniversitesi"