Temel Seviye İtalyanca


Kimler Katılabilir: İtalyancayı ilk defa öğrenecek olanlar, öğrenciler, akademisyenler ve iş adamları, İtalyanca dili ile tanışmak ve bu dili geliştirmek isteyen herkes.
 
Katılımcı Sayısı: 15
 
Eğitim Başlangıç Tarihi:   
 
Eğitim Gün ve Saatleri:
 
Eğitim Süresi:  
 
Eğitimin Amacı: Bu eğitim dönemi sonunda katılımcılar, İtalyanca dilini temel seviyede konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirmiş olurlar. Bu kur, katılımcıların çevre ile iletişim kurabilecek seviyeye ulaşmalarını amaçlar. 
 
Eğitimin İçeriği: İtalyan alfabesi, okunuş özellikleri, sayılar, haftanın günleri, aylar, mevsimler ve dil bilgisi kuralları gibi temel bilgiler öğretilecektir. Bu kavramların dışında, selamlaşma, tanışma, kendini tanıtma, bir konu hakkında basit fikir alışverişinde bulunma, randevulaşma, basit telefon görüşmeleri yapma gibi günlük yaşamla ilgili faaliyetlerde de bu dilin kullanımında iyi bir düzeye gelinmesi söz konusu olacaktır. Bunun yanında, katılımcılar okuma-yazma ve konuşma pratiği de yapabileceklerdir. 
 
Eğitmenler:
 
Sınav: Kur içi faaliyetler ve değerlendirmeler, kur bitirme sınavı.
 
Devam Zorunluluğu: Eğitimde %80 devam zorunluluğunun yerine getirilmesi gerekmektedir. 
 
Sertifika veya Katılım Belgesi: Programda başarılı olan katılımcılar İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.
 
Eğitim Ücreti:  
 
Eğitim Yeri: İZÜSEM, Fındıklı Yerleşkesi 
 
Kesin kayıt ve ödeme bilgileri için irtibat no:
 
Muhammed Zengin 0 (212) 692 97 92
 
Oğuz Alp Dedeoğlu 0 (212) 692 97 82
 
 

 NOT: 

*İZÜSEM, programların duyuru ve uygulama aşamalarında gerekli gördüğü her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

*İlgili programın kontenjanı sınırlı olduğundan, İZÜSEM tarafından kesin kayıt hakkı tanınan ve eğitim programı ödemesini gerçekleştiren katılımcılardan; ilgili programın başlama tarihinden 2 hafta öncesine kadar İZÜSEM'e programa katılamayacağına dair yazılı başvuruda bulunanlar hariç katılımcının programa katılıp katılmamasına bakılmaksızın herhangi bir geri ücret ödemesi yapılmayacaktır.
 
*Eğitim grupları kesin kayıt döneminde katılımcı sayısına göre belirlenecektir.   
 

 

"Kent İçinde Bir Kampüs Üniversitesi"