Farkındalık Eğitimi


Kimler Katılabilir:  İlgi duyan herkes katılabilir.
 
Katılımcı Sayısı: Ortalama 15
 
Eğitim Süresi:  7 saat
 
Eğitim Gün ve Saatleri:
   
Eğitimin Amacı: Bireyi kendisi hakkında bilgilendirmek ve bilincini geliştirmek
 
Eğitimin İçeriği:Tüm katılımcılara kişilik testi yapıldıktan sonra mizaç ve kişilik tarzınızı oluşturan grubunuz belirlenir. Daha sonra her katılımcı kendi grubunda eğitime alınarak kendisinin mizaç ve temel kişilik özellikleri; olumlu ve olumsuz yanları; yetenek alanları; kişiliğini geliştirmesi için yapması gerekenler; kariyer açısından kişiliği; başarıyla ve severek yapacağı iş-meslek ve görevlerin karakteristik özellikleri ve neler (hangileri) olduğu; liderlik tarzı ve ona uygun liderlik alanları; öğrenme tarzı ve bunu geliştirmesi için yapması gerekenler; kişilik yapısı açısından evlilik tarzı;  ona uygun eş modelinin özellikleri; ve ebeveynlik tarzı ortaya konularak katılımcılarla değerlendirilir. Böylece her katılımcının yukarıdaki konularda kendisi hakkında bilgilenmesi/bilinçlendirilmesi sağlanır.
 
Sınav:Eğitime girmeden önce katılımcılara kişilik testi yapılır
 
Devam Zorunluluğu:
 
Eğitimin Başlangıç Bitiş Tarihi: Yeterli talep alındıktan sonra belirtilecek
 
Sertifika veya Katılım Belgesi:Her katılımcıya bir sertifika verilir. Bunun yanında katılımcıları kendileri hakkında yazılmış 9-10 sayfalık bir kişilik raporu verilir. Raporda katılımcının, a-) mizaç ve kişilik özellikleri, b-) yetenek ve kariyer alanları, c-) liderlik tarzı, d-) başarıyla ve severek yapabileceği tüm iş-meslek ve görevlerin bir listesi, e-)öğrenme tarzı, f-)evlilik tarzı, g-)ebeveynlik tarzı hakkında bilgiler bulunmaktadır. 
 
Eğitim Ücreti: 250 TL
 
Eğitim Yeri:   İZÜSEM, Fındıklı Yerleşkesi
 
İZÜSEM İletişim: 
0212 692 97 82 - 92
 
NOT:
 
* İZÜSEM, programların duyuru ve uygulama aşamalarında gerekli gördüğü her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
* İlgili programın kontenjanı sınırlı olduğundan, İZÜSEM tarafından kesin kayıt hakkı tanınan ve eğitim programı ödemesini gerçekleştiren katılımcılardan; ilgili programın başlama tarihinden 2 hafta öncesine kadar İZÜSEM'e programa katılamayacağına dair yazılı başvuruda bulunanlar hariç katılımcının programa katılıp katılmamasına bakılmaksızın herhangi bir geri ücret ödemesi yapılmayacaktır.
 
 

 

"Kent İçinde Bir Kampüs Üniversitesi"