3D Max


Kimler Katılabilir: Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar. Video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırma ve oyun üretimi ile ilgilenenler. Üç boyutlu tasarımla uğraşan mimarlar, mühendisler, reklam ve filmle uğraşan tüm animatörler.
 
Katılımcı Sayısı: 15
 
Eğitimin Başlangıç Tarihi:
 
Eğitim Gün ve Saatleri: 
 
Eğitim Süresi: 32 saat
 
Eğitimin Amacı: Katılımcılara 3 Boyutlu modelleme ile tanışmasını sağlayarak  Dış ortam, İç mekan ve katı modelleme tekniklerini öğretmek, Animasyon tekniklerini öğretmek.
 
Eğitimin İçeriği: Bu eğitimde 3ds Max programı anlatılacaktır. Bu programla yeni tanışmış bir kursiyer, bile 32 saatlik ders sonunda bina modelleme, araç modelleme, dış ve iç mekan tasarımlarını rahatlıkla yapabilir duruma gelecektir. Bunun yanısıra 3d nesnelere animasyon verebilecek ve video çıkartabilecektir. Fizik motorları ile gerçek dünya simulasyonları gerçekleştirebilecek. Yerçekimi, patlama, çarpışma gibi sinema ve reklam filmlerinde kullanılan temel fizik olaylarını gerçekleştirebilecektir. 
 
Eğitmenler: 
 
Sınav: 
 
Devam Zorunluluğu: Eğitimde %80 devam zorunluluğunun yerine getirilmesi gerekmektedir. 
 
Sertifika veya Katılım Belgesi: Programda başarılı olan katılımcılar İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.
 
Eğitim Ücreti: 
 
Eğitim Yeri:   İZÜSEM, Fındıklı Yerleşkesi
 
Kesin kayıt ve ödeme bilgileri için irtibat no:
 
Muhammed Zengin 0 (212) 692 97 92 
Oğuz Alp Dedeoğlu 0 (212) 692 97 82
 
 
NOT:
 
*İZÜSEM, programların duyuru aşamasında gerekli görülen her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
*Eğitim grupları kesin kayıt döneminde katılımcı sayısına göre belirlenecektir.   
 

"Kent İçinde Bir Kampüs Üniversitesi"