Erasmus Bölüm Koordinatörleri


Erasmus Koordinatörleri   E-mail Telefon
Erasmus Office Diller Okulu DL-34B erasmus@izu.edu.tr 02126928833
Erasmus Kurum Koordinatörü Yrd.Doç.İbrahim Gülseren ibrahim.gulseren@izu.edu.tr 02126929619
Değişim Programları Sorumlusu Fatih Duymaz fatih.duymaz@izu.edu.tr 02126928833
Eğitim Fakültesi      
Arapça Öğretmenliği       
İngilizce Öğretmenliği Yrd.Doç.Dr.Emrah Görgülü emrah.gorgulu@izu.edu.tr 02126929737
Okul Öncesi Öğretmenliği  Yrd.Doç.Dr.Hatice Bayraktar hatice.bayraktar@izu.edu.tr 02126929745
Özel Eğitim Öğretmenliği       
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yrd.Doç.Dr.Demet Zafer Güneş demet.gunes@izu.edu.tr 02126929844
Türkçe Öğretmenliği Yrd.Doç.Dr.Necmettin Özmen necmettin.ozmen@izu.edu.tr 02126929732
Hukuk Fakültesi      
Hukuk Yrd.Doç.Dr.Ali E. Bozbayındır emrah.bozbayindir@izu.edu.tr 02126929763
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi      
Psikoloji  Arş.Gör.Nur Funda Baykal nur.baser@izu.edu.tr 02126926950
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler  Yrd.Doç.Dr.Ömer Taşgetiren omer.tasgetiren@izu.edu.tr 02126929692
Sosyoloji Arş.Gör.Yunus Babacan yunus.babacan@izu.edu.tr 02126928835
Tarih Arş.Gör.Bedirhan Laçin bedirhan.lacin@izu.edu.tr 02126928846
İslami İlimler Fakültesi      
İslami İlimler Yrd.Doç.Dr.Abdulmuttalip Arpa abdulmuttalip.arpa@izu.edu.tr 02126929730
İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi      
İktisat  Arş.Gör.Muhammet Toprak muhammet.toprak@izu.edu.tr 02126929893
İslam Ekonomisi ve Finans  Arş.Gör.Ozan Maraşlı ozan.marasli@izu.edu.tr  
İşletme  Arş.Gör.Murat Işıker murat.isiker@izu.edu.tr 02126929703
Uluslararası Ticaret ve Finansman  Arş.Gör.Eren Yıldırım eren.yildirim@izu.edu.tr 02126929754
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi      
Bilgisayar Mühendisliği Yrd.Doç.Dr.Aydın Tarık Zengin tarik.zengin@izu.edu.tr 02126929674
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Yrd.Doç.Dr.Gökhan Erdemir gokhan.erdemir@izu.edu.tr 02126928834
Endüstri Mühendisliği Yrd.Doç.Dr.Canser Bilir canser.bilir@izu.edu.tr 02126929675
Gıda Mühendisliği  Yrd.Doç.Dr.Banu Metin banu.metin@izu.edu.tr 02126929764
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Yrd.Doç.Dr.İlknur Yüksel ilknur.yuksel@izu.edu.tr 02126929644
Mimarlık Yrd.Doç.Dr.İlknur Yüksel ilknur.yuksel@izu.edu.tr 02126929644
Yazılım Mühendisliği Prof.Dr.Bayram Ünal bayram.unal@izu.edu.tr 02126929826
Sağlık Bilimleri Fakültesi      
Beslenme ve Diyetetik Öğr.Gör.İlker Pazarbaşı ilker.pazarbasi@izu.edu.tr  
Hemşirelik Yrd.Doç.Özlem Akman  ozlem.akman@izu.edu.tr  
Sağlık Yönetimi Ar.Gör. Haşim Çapar hasim.capar@izu.edu.tr  
Sosyal Hizmet Yrd.Doç.Mehmet Birinci  mehmet.birinci@izu.edu.tr 02126929610

 

"Kent İçinde Bir Kampüs Üniversitesi"