Başvuru ve Kayıt


Başvuru 

Konferansa bildirili katılım için amaç, yöntem ve muhtemel bulguları içeren 300 kelimelik bir özet gönderilmesi gerekmektedir. Bildiri sunumları; oral, poster ve sanal olmak üzere bireysel olarak 3 farkı türde yapılabileceği gibi oturum organize edilmek suretiyle de yapılabilir. Oturumu öneren kayıt ücretinden muaf olup, önerilen oturumda en az 4 bildirinin teklif edilmesi ve bu bildirilerin bilim ve danışma kurulu tarafından kabul edilmesi gerekmektedir.

Yayın 
Konferansta sunulan tam metin bildiriler yazarları tarafından istenildiği takdirde İslam Ekonomisi ve Finansı Dergisi ’nde yayınlanmak üzere hakem sürecinden geçirildikten sonra dergide yayınlanacaktır. 

Konaklama 
Konferansa bildirili ve davetli katılanlar üniversite kampüs içerisinde yer alan kız ve erkek konukevlerinde 3 gece ücretsiz olarak konaklayabilirler. Kız ve erkek konukevlerinde kalmak suretiyle eş ve/veya birinci derece akrabalar da aynı ücreti ödeyerek bundan faydalanabilirler. İlave gecelik konaklama kişi başına 100 TL’dir.

Ulaşım 
Konferans İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin Halkalı Merkez Kampüsü’nde gerçekleştirilecektir. Üniversite Atatürk havaalanına 9.5 km, Esenler otogarına 13 km, Sabiha Gökçen havaalanına 67 km uzaklıktadır. Gerekli görüldüğünde Atatürk havaalanından ulaşım desteği verilecektir.

Sosyal Program
Konferansın son günü yani 13 Eylül 2015 Pazar günü Boğaz turu düzenlenecektir.  

Konferans Kayıt Bilgilieri

Konferans kayıt ücretleri; 

Öğrenci  : 150 TL
Dinleyici : 250 TL 

Konferans kayıt ücretinin aşağıda detayı verilen banka hesap numaralarına en gec 1 Eylül 2015 – Salı gününe kadar yatırılarak dekontun izuisefam@izu.edu.tr  mail adresine gönderilmesi gerekmektedir. Bildiri sahiplerinden en az birinin konferansa kayıt olması gerekmektedir. Aynı yazar tarafından sunulacak ikinci ve sonraki bildiriler kayıt ücretinden muaftır.

Konferans Kayıt Formu için tıklayınız.

Konferans kayıt ücretine dâhil hizmetler

Konferans oturumlarına katılım,
3 gecelik konaklama,
3 gün çay-kahve ikramı,
3 gün öğle yemeği,
Son gün akşam (gala) yemeği, ve 
Boğaz gezisi dahildir.

Konferans Kayıt Ücreti Ödeme Bilgileri

Banka/Şube: Türkiye Finans Katılım Bankası Tophane Şubesi
Hesap Adı: İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
IBAN (TL): TR04 0020 6000 5801 2977 6700 01
IBAN (USD): TR63 0020 6000 5801 2977 6701 03

Ödeme/Fatura İrtibat

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İdari ve Mali Daire Başkanlığı +90(212) 692 96 00 Konferans bitimini takip eden 10 iş günü içerisinde fatura tanzim edilir. 

 

"Kent İçinde Bir Kampüs Üniversitesi"